Як пройшло свято весни в Дитячій селі — SOS Лаврово? Майстер-клас і захоплюючі шоу від брендів Pantene і Safeguard

6 березня, напередодні головного свята весни, бренди P&G Pantene і Safeguard привезли свято мешканцям Дитячого села — SOS Лаврово Орловської області. В ході заходу відбувся майстер-клас від професійних стилістів Pantene, які розповіли і показали старшим вихованкам та SOS-мамам про те, як швидко і легко створити в домашніх умовах актуальні укладання. P&G забота в каждый дом

Андрій Дрыкин, арт-директор Pantene Pro-V у Східній Європі:

Наші зачіски ідеально підійдуть дівчаткам-підліткам — вони відображають останні тенденції, і в той же час для їх створення не потрібні стайлінгові прилади і великий досвід укладання волосся. Впевнений, SOS-мамам теж було на що подивитися — тепер вони знають кілька простих способів підкреслити природну красу і здоров’я волосся своїх дочок.

Одне з головних завдань партнерства P&G з проектом «Дитячі села-SOS» — створення сприятливих умов для гідного і здорового життя вихованців, а також просвітницьких заходів, у тому числі і в області гігієни. Спеціально для вихованців «Дитячого села-SOS» в Лаврово компанія P&G і бренд Safeguard привезли тематичний спектакль Фіксований-шоу. Герої популярного мультсеріалу «Фиксики» подарували дітям захоплюючу виставу і в ігровій формі розповіли про те, як миття рук з милом допомагає захистити себе від шкідливих бактерій.

P&G забота в каждый дом

Я хочу сказати велике спасибі і P&G, і команді стилістів, і, звичайно, неповторним Фиксикам. Всі разом ми робимо дуже важливу справу, даючи можливість дітям-сиротам зростати в сім’ї, а, значить, мати ті ж можливості реалізувати себе в житті, що і їх однолітки з повних сімей, — протметила директор Дитячої села — SOS — Лаврово Санданова Лія Тагмитовна. — Наш колектив і наші діти будуть ще довго з вдячністю згадувати цей святковий день. І, звичайно, ми з нетерпінням чекаємо нових візитів».

SOS-мами, які виховують більше 50 дітей в 12 сімейних будинках в Лаврово, були дуже задоволені святом. День виявився не тільки веселим, але і пізнавальним. Якщо старшим вихованкам були особливо цікаві секрети модних зачісок, то питання особистої гігієни були актуальні для всіх дітей всіх віків, і особливо для самих маленьких. P&G забота в каждый дом

Коли ти постійно перебуваєш і працюєш з дітьми, ти завжди відкриваєш для себе щось нове, щоб потім застосувати це в житті — зізнаюся, раніше я і подумати не могла, що робити зачіски так просто, а тепер буду застосовувати це на практиці, адже нашим чудовим дівчаткам так важливо відчувати себе красивими. Я вдячна стилістам Pantene і P&G за цей день, справжній подарунок напередодні 8 березня. — SOS-мама Аноксикова Любов Іванівна.І, звичайно, окреме спасибі Safeguard. Всім відомо, як часом складно змусити дітей неухильно дотримуватися вимог гігієни і мити руки — а у Фиксиков це вийшло просто чудово.

«Дитячі села — SOS» — унікальна альтернатива дитячим будинкам, покликана поліпшити якість життя дітей, які залишилися без сім’ї, і підготувати їх до дорослого життя. Тут вони живуть в окремих будинках і виховуються SOS-мамами. В умовах, максимально наближених до справжньої сім’ї, діти-сироти знову знаходять любов і турботу. З 2015 року компанія Procter&Gamble пожертвувала «Дитячим селах — SOS» десятки мільйонів рублів. Співробітники і партнери компанії не тільки збирають кошти для вихованців «Дитячі села-SOS», але і дарують подарунки, відвідують дітей, а також беруть участь у різних просвітницьких і культурних заходах, спрямованих на підвищення рівня життя та самосвідомості дітей, які залишилися без сім’ї. P&G забота в каждый дом

Про програму «P&G Турбота в кожен дім»

«P&G турбота в кожен дім» — це стратегічна програма корпоративної соціальної відповідальності, спрямована на допомогу у збереженні чистоти дому, особистої гігієни і здоров’я тих, хто найбільше цього потребує. В рамках програми P&G надає підтримку дітям-сиротам, малозабезпеченим людям і соціальним організаціям, включаючи дитячі будинки, будинки інвалідів, будинки престарілих в 33 регіонах Російської Федерації. Одне з найважливіших напрямків програми «P&G Турбота в кожен дім» — довгострокове партнерство з благодійною організацією «Дитячі села — SOS».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *