Жінки теж вибирають чоловіків по зовнішності


Виявляється, не тільки чоловіки, але і жінки в процесі пошуку партнера орієнтуються на зовнішність. Представниці прекрасної статі воліють привабливих чоловіків ввічливим, доброзичливим, амбітним і розумним. Це встановили дослідники з Університету Східного Коннектикуту, повідомляє The Hindustan Times.

У дослідженні взяли участь матері і дочки. Фахівці виявили, що матерям всі чоловіки, навіть найменш привабливі, здавалися відповідними партнерами для їхніх дочок. Дочки ж виявилися більш вибірковими. Їм більше подобалися привабливі чоловіки (незалежно від їх особистісних якостей).

Дочки і матері завжди називали такі особистісні якості, як ввічливість та доброзичливість, більш важливими, ніж зовнішність. Але при цьому вони припускали, що потенційний партнер буде відповідати їх мінімальним стандартам привабливості. Чоловіків з найбільш вдалим поєднанням особистісних якостей високо оцінювали тільки в тому випадку, якщо вони були хоча б помірно привабливими. Непривабливих чоловіків, що володіють позитивними якостями, необхідними партнерами не вважали.

Джерело: www.meddaily.ru/article/06apr2017/vnewn_vajn

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *