Професійна няня офіційно змінила ім’я на Мері Поппінс


Няня з британського графства Ланкашир взяла ім’я Мері Поппінс, героїні повістей письменниці Памели Треверс. Про це пише Daily Mail.

42-річна Поппінс, яку раніше звали Еммою Девенпорт (Emma Davenport), більше 20 років доглядає за дітьми і регулярно одягається як няня-чарівниця. Вона вирішила змінити ім’я після того, як побачила на порталі Childcare.co.uk, що героїня виявилася другою за популярністю серед казкових персонажів. Жінка захотіла збільшити свою затребуваність і привернути увагу роботодавців в мережі.

За її словами, діти, за якими вона доглядала, і їх батьки часто порівнюють її поведінку і характер з чином Мері Поппінс. Її рішення також підтримали чоловік і шестирічна дочка, яка є прихильницею книг Треверс.

Першу повість про ідеальної няні прозаїк (1899-1996) опублікувала в 1934 році. Протягом наступних дев’яти років вийшли ще дві книги, що склали основну трилогію: «Мері Поппінс повертається» (1935) і «Мері Поппінс відкриває двері» (1943). Тим не менш письменниця продовжила писати історії про няню і її оточенні аж до 1989 року. Всього в цій серії вийшло понад 20 книг і збірників.

Джерело: lenta.ru/news/2017/05/18/mary/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *